USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Dos Sonhos Imbassai Imbassai Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Apartamento Dos Sonhos Imbassai

ex. Casa Sonho Imbassai

Förhandsbokning
2026-07-04
2026-07-05

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

57

Apartamento Dos Sonhos Imbassai

 Wi-Fi
 Gratis parkering
 Simbassäng

Utomhusbassäng

 Privat strand

Strand

 Fitness/Gym

Fitnesscenter

 Spa & Hälsocenter

Spa-lounge

 Mat/Dryck

Bar/lounge

 Barnvänligt

Lekplats för barn

 Luftkonditionering

När du bor i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai kan du enkelt nå Santo Antonio Beach, som ligger ungefär 4 km bort.

Denna villa ligger cirka 10 minuters bilresa från Mirante Imbassai, och Nossa Senhora dos Prazeres kapell ligger cirka 15 minuters bilresa bort.

Villan har utsikt över trädgården.

Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också matplats och utomhusmatplats. Gästerna kan äta middag på restaurangen Restaurante Agda, som ligger inom 38 km från det här boendet.

  • Lokala sevärdheter
  • Diogos dyner
    4207 km
  • Praia Vila de Santo Antonio
    4193 km
  • Baixio Beach
    2262 km
  • Mangobrazil
    1140 km
  • Santo Antonio Beach
    4204 km
  • Waterfall Dona Zilda
    1892 km
  • Imbasai
    2661 km
  • Lagoa Jauara
    4163 km
  • Flygplatser
  • Luis Eduardo Magalhaes flygplats
    70 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi
  • Gratis parkering
  • Inga husdjur
  • Omklädningsrum

Mat och drycker

  • Köksgeråd
  • Bar/lounge
  • Matplats utomhus

Aktiviteter och avkoppling

  • Utomhusbassäng
  • Strand
  • Strandparasoll
  • Solsängar
  • Trädgård
  • Spa-lounge
  • Fitnesscenter

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Matbord
  • Tvättmaskin
  • LCD-TV
  • Lekplats för barn

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 17:00
Utcheckning: från 10:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • Vad är priset för en natt på villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai?

    Genomsnittspriset i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai är 79$. För särskild information, kontakta boendet.
  • Finns det ett kök i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai?

    Ett komplett kök finns i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai.
  • Vilken utsikt erbjuds i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai?

    Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i villan Apartamento Dos Sonhos Imbassai.
  • Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?

    Ja, en bubbelpool erbjuds i denna semesterbostad.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-07-04
2026-07-05

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Apartamento Dos Sonhos Imbassai, Brasilien

Ba-099 Km 66, Imbassai, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved